Pomoc Drogowa WYDRA realizuje przewiezienie w inne miejsce samochodów różnego typu. Poza samochodami osobowymi, dostawczymi i busami umożliwione jest w takim razie skorzystanie z pomocy specjalistów z branży motoryzacji, gdy jest się właścicielem maszyn rolniczych i stosowanych w branży budowlanej. Samochody mogą być holowane z posesji właściciela, z miejsca pracy, z drogi lub z garażu znajdującego się pod ziemią. Flota jest imponująca, czyli pod określone zlecenie zawsze wzorcowo zostanie dobrany pojazd.

Z uwagi na to, że firma ma licencję krajową i międzynarodową, można z jej świadczeń korzystać w dużej liczbie miejsc. Przewożone pojazdy są ubezpieczone. Ich ładowność wynosi do 2 ton. Na dodatek, do samochodów ciężkich i zamówień specjalnych używane są pojazdy holujące posiadające załadowanie nawet do 4 ton, z rolką transportową umożliwiającą załadunek pojazdu z uszkodzonym kołem oraz hydraulicznym dźwigiem samochodowym do 2,2 tony. Specjaliści z podanej pomocy drogowej zajmą się również wulkanizacją i mniejszymi naprawami, jeżeli pojawi się taka konieczność. Pomoc drogowa Rzeszów dostępna jest bezzwłocznie dla klientów wówczas, gdy dojdzie do awarii ich samochodu albo do wypadku. Wówczas dalsze poruszanie się samochodem nie jest możliwe.

Poza tym, iż firma zajmie się odholowaniem samochodu, to możliwe jest jeszcze skorzystanie z auto pomocy w podstawowych zadaniach naprawczych. Można również w WYDRZE skorzystać z usługi wymiany koła albo dowożenia paliwa. Ścisły zakres wszystkich świadczeń podany jest na stronie internetowej pomocdrogowawydra.pl, gdzie można w dodatku przejrzeć flotę samochodów, jakie udostępnione są na drogach dla właścicieli zepsutych pojazdów. Wszystkie usługi realizowane są szybko oraz z jak najlepszym efektem. Do firmy można dzwonić przez cały tydzień, ponieważ działa całodobowo. Pomoc drogowa na wskazany adres będzie przyjeżdżać na tyle szybko, jak to możliwe. I to nie tylko na terenie Rzeszowa.

+Reklama+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY