Agencja Ochrony Votum proponuje usługi dla klientów prywatnych oraz dla właścicieli firm. Zwykle kierują się tutaj osoby z Bydgoszczy, Łodzi i z Zielonej Góry. Główne usługi z jakich można korzystać to: ochrona fizyczna, monitoring, video nadzór, a także zakładanie systemów alarmowych. Przedsiębiorstwo funkcjonuje od prawie 2 dekad na podstawie bez ograniczenia czasem wydanej koncesji MSWiA Nr L – 0613/00. Kadra, która jest tutaj zatrudniona ma duże doświadczenie w monitoring wizyjny Bydgoszcz, w związku z czym osoby, które robią użytek z usług, mają świadomość, iż mają okazję oczekiwać usług na najwyższym pułapie.

Z uwagi na to, iż specjaliści do własnej profesji stosują nowocześnie zaprojektowany sprzęt, zleceniodawcy mają świadomość, że wszystko zostanie wykonane wzorcowo. Każdorazowo katalog usług jest indywidualnie dobrany do zleceniodawcy, co także motywuje osoby, które się do takiej agencji wybiorą. Domeną podanej agencji ochrony jest zwłaszcza ochrona fizyczna osób i mienia.

Świadczenia z których można korzystać to: bezpośrednia ochrona obiektów publicznych, mających charakter przemysłowy, placów budowy, przedsiębiorstw, imprez, bądź konwój. Agencja zajmie się też zabezpieczeniem technicznym elektronicznym oraz mechanicznym: monitoringiem wizyjnym online obiektów otwartych i w budowie, monitoringiem elektronicznym systemów alarmu, instalacją alarmu w przeróżnych obiektach a także w pomieszczeniach pod ochroną pod nieobecność właściciela, a także montażem systemów Master Key.

Dodatkowo firma działa też jako firma realizująca usługi sprzątające oraz oferująca wszechstronne usługi z branży informatycznej. Każdorazowo obszar usług jest wyznaczony na sposób indywidualny. Opis wszystkich usług oraz polecenia od stałych klientów podane są również na witrynie www. Eksperci, jacy tu są zatrudnieni mają certyfikaty poświadczające ich rzetelność a także stale podwyższają swoje kompetencje do wykonywania zawodu przez uczestnictwo w szkoleniach branżowych.

+Artykuł Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY