Przyczepy gastronomiczne przeznaczone do przekazywania dowolnego typu jedzenia oferuje marka SHINE. Można zdecydować się na to, aby dobierać modele z wyposażeniem standardowym, ale też na te, które będą mieć dodatkowe urządzenia. Na przykład, jeśli ktokolwiek szuka food truck sprzedaż celem otwarcia kawiarni, to może decydować się na wyposażenie dostosowane do takiego stylu.

Kiedy z kolei będzie podawać dania główne na gorąco, to także projekt będzie spersonalizowany pod tym względem. Konkretne przyczepy są udostępnione w seriach, wobec czego każdy może znaleźć najlepszą dla siebie. Wyposażenie ogólne dostosowane jest do celu, natomiast można dobierać na sposób dowolny innego rodzaju sprzęty. Summer Series to kolekcja obejmująca pojazdy gastronomiczne, które wyróżniają się blaskiem wręcz lustrzanym.

Oddziałuje na to ręczne polerowanie, z zastosowaniem najlepszych środków, udostępnionych na rynku międzynarodowym. Konsumenci mogą wybierać wśród modeli dostępnych z asortymentu, w klasycznym rozmiarze bądź decydować się na dobór modelu zaprojektowanego na bazie spersonalizowanych czynników. W kwocie pojazdu otrzymuje się: ściany wewnętrzne, stół roboczy, podłogę z aluminium, kompletny system obiegu wody, pełną elektrykę, lampy, oświetlenie przyczepy LED, układ jezdny oraz otwieraną ladę.

Kolekcja Summer Series S cechuje się natomiast zewnętrzną blachą nierdzewną w dowolnym kolorze. To klient decyduje zarówno o kolorze, ale też o wymiarach. Każdy ma szansę zakupić tę przyczepę, jaka spełni jego wymagania pod względem użytkowania. Oznacza to, że trzeba dokładnie dookreślić, na jaki cel dedykowany jest pojazd gastronomiczny. Nie jest znaczące, czy ktokolwiek chciałby posiadać wersję podstawową, bądź może interesują go chociażby grill, piec, lodówka, bądź automat do lodów. Wyznaczanie wszystkiego nad wyraz szczegółowo jest znaczące, gdyż pozwala poczuć się pewnie, podczas otwierania takiego biznesu.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY