Różne rodzaje smaczków dla czworonogów w sklepie ZOO Arena pozwalają na to, żeby każdy posiadacz psa miał możliwość dla swojego pupila wyszukać dokładnie to, co spełni jego oczekiwania pod kątem odżywiania. Ze względu na to, że właściciele sklepu doskonale wiedzą o tym, iż upodobania smakowe różnych psów w dowolnym wieku są odmienne, faktycznie jest w czym wybierać. Można przykładowo decydować się na liofilizowane, naturalne przysmaki dla psa, jakie dostępne są pod postacią albo dużych części lub posypki. To pozwoli dostosować je do rozmiaru zwierzęcia oraz jego możliwości powiązanych bezpośrednio z przeżuwaniem i przełykaniem strawy.

Popularnością cieszą się też smaczki o składzie naturalnym pod postacią suszonego mięsa. Smakują one czworonogom właśnie dlatego, że zawierają w składzie tylko mięso i jednocześnie są zdrowym wzbogaceniem standardowego jadłospisu. Wyjątkową propozycją w ofercie są przysmaki spełniające funkcję dentystyczną dla psów, o sprężystej strukturze. Ich celem jest zaspokajanie standardowej funkcji przeżuwania u psów.

Oferta obejmuje także przekąski dla zwierząt które zmagają się z określonymi schorzeniami. Są one zwykle uzupełnione w prebiotyki, wzmacniające poziom odporności zwierzęcia, z uwagi na to, że zachowują równowagę mikroflory jelitowej. Konsumenci mogą zakupić przekąski, w jakich składzie nie znajdują się zboża, natomiast są wzbogacane warzywami, takimi jak marchewka bądź batat. Można też zakupić smaczki mające postać kości do żucia.

Dzięki nim czworonóg może zadbać o zdrowe zęby. W ich formule uwzględniona jest skóra wieprzowa i wołowa, czyli wyroby odpowiadające za wydłużone żucie. Poza zdrową, mokrą lub suchą karmą warto się decydować na proponowane przysmaki. Spełniają one podwójną rolę. Są uzupełnieniem jadłospisu i sprawdzają się świetnie w czasie standardowych ćwiczeń z czworonogiem.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY