Marka North Coast ma katalog sprzedażowy obejmujący więcej niż trzy tysiące wyroby, co powoduje, że kupujący dostaną to, na czym im zależy. Wszystkie produkty można kupić pod postacią dobrze przechowywaną i w atrakcyjnej cenie. Doskonałe pod względem jakości wyroby z Italii dla gastronomii takie jak: mozzarella włoska, innego rodzaju sery, dojrzałe pomidory, włoskie desery, żywność BIO, bez laktozy czy bez glutenu są proponowane w korzystnych sumach.

Z tego względu można tutaj nabywać produkty dla doceniających pyszne oraz korzystne dla zdrowia jadłospisy, ale też dla osób zmagających się z nietolerancjami pokarmowymi. Asortyment rozdzielony jest w podkategoriach: HoReCa, desery i jogurty, kawa włoska, makaron świeży, makaron, ryż i mąka, oliwy, octy i przyprawy, Owocowa Rapsodia St. Dalfour, pieczywo, produkty roślinne, produkty słodkie i słone, ryby i owoce morza, sery, sosy i pomidory, warzywa i oliwki, wędliny, wina włoskie, włoskie mocne alkohole i likiery, a także włoskie trunki przeznaczone dla punktów detalicznych oraz sklepów z alkoholem. Wywodzące się z Włoch wyroby spożywcze w konkurencyjnych cenach w całości ukazują wszechstronność tego, co kuchnia śródziemnomorska ma do zaoferowania. Zleceniodawcy wybierają konkretne opcje żywienia na przykład dla restauracji, serwujących potrawy kuchni polskiej albo każdej innej. Są to propozycje od więcej niż 70 wiodących wytwórców.

Oznacza to, że asortyment w jest ciekawszy od konkurencji. Marka od pojawienia się w branży zabiega o to, by katalog produktów faktycznie wzbudził idealne wrażenie wśród klientów. Staranność w wyselekcjonowaniu produktów widać natychmiastowo, kiedy tylko zagląda się do tego, co udostępnione jest w asortymencie. Dodatkowo można też oczekiwać, iż kiedy jakieś wyroby nie znajdują się w sklepie, a marka ma kontakt handlowy z producentem, to będzie zajmować się złożeniem zamówień specjalnych. Dużą popularnością cieszą się wyroby wliczające się do zdrowej żywności, na jakie wzgląd zwraca o wiele więcej osób.

+Reklama+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY