Maszyny i wyposażenie do popcornu, nachosów oraz napojów z aromatyzowanym lodem od marki PCO GROUP to urządzenia wysokiej jakości, jakie sprawdzają się w kinach oraz w restauracjach. Duży dobór maszyn do podgrzewania i chłodzenia obejmie maszyny w dowolnych wersjach i rozmiarach. Można przykładowo zakupić maszynę do popcornu albo do zrobienia nachosów luzem albo w gotowych przydziałach. Obsługa urządzeń jest bardzo prosta, czyli nikomu nie powinna sprawić kłopotów.

W dodatku można także zakupić dostępne w wersji mobilnej lady na popcorn i nachosy, jeżeli na przykład chce
się je podać w dowolnych miejscach na zewnątrz albo w trakcie imprez w plenerze. W takich punktach w wakacje sprawdzają się maszyny do Slushy. Zamawiać można również specjalne urządzenia do lemoniad. W punkcie sprzedaży dodano do asortymentu również: podgrzewacze do orzeszków Hombre, urządzenia do waty cukrowej, a także to wyposażenie jak siedziska podwyższające oraz inne.

Oferta jest stale poszerzana, wobec czego każdy, kto się tutaj skieruje może oczekiwać na to, że wyszuka to, co będzie maksymalnie dostosowane do jego działalności. O tym, co wybrać, klient zazwyczaj ma świadomość od razu. Natomiast, może zaznajomić się ze specyfikacją wybranych wyrobów, by nie mieć wątpliwości, iż z jego strony jest to słuszny wybór. W sezonie letnim na pewno licznym przedsiębiorcom z dziedziny gastronomii przyda się granitor, jaki sprawdza się w punkcie mobilnym, serwującym zamrożone napoje dla turystów.

Granitory oferowane są w wersji jedno – albo kilkukomorowej. Obszerność granitorów jest różna, by każdy miał możliwość dopasować odpowiedni pod spodziewane oczekiwania. Podobna zasada odnosi się do pozostałych wyrobów z asortymentu. Kompletny katalog wyrobów PCO GROUP zawiera: surowce do waty cukrowej, popcorn, nachosy i dipy, sosy, IceKing Slushy, słodycze i przekąski, Pick & Mix, promocje do filmów, kubki do napojów i akcesoria, maszyny i wyposażenie, okulary 3D, jak i gadżety powiązane z higieną i czyszczeniem.

+Tekst reklamowy+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY