Sprzęty dzięki którym można przyszykować przeróżne przekąski proponuje firma PCO GROUP. Robią użytek z takiej możliwości zleceniodawcy z branży kinowej, handlu detalicznego a także przemysłu spożywczego. Dużo lat doświadczenia sprawiło, iż firma oferuje zainteresowanym spersonalizowane propozycje, co od pierwszych chwil sugeruje na owocną współpracę. Na witrynie PCO GROUP można wyszukać asortyment z udostępnionymi wyrobami oraz zapoznać się z nowymi produktami, jakie dodawane są systematycznie. Z wykorzystaniem przekąsek klient ma gwarancję, że jego biznes będzie przez odbiorców traktowany korzystniej.

Klienci cenią, że mogą zdecydować się na zamówienie produktów w ramach marki osobistej: ze znakiem graficznym albo z dowolnie dopasowanym. Jest to świetny pomysł promocji. Druk wykonany według indywidualnego wzoru cechuje wysoka jakość wykonania, co jest następnym walorem. Można zadecydować nie tylko o tym, co na kubkach lub innych akcesoriach ma zostać zamieszczone, jak i o rozmiarach akcesoriów, na których element graficzny będzie zamieszczony. Takie grafiki można także umieścić na prażonej kukurydzy i na nachosach.

Torby i kubki mogą być zadrukowanez nalepek własnych zleceniodawcy. Uzupełnieniem oferty mogą zostać personalizowane nakładki. Osoby interesujące się nawiązaniem współpracy zobowiązane są skontaktować się z reprezentantami firmy, a uzyskają odpowiedź na pytania i będą zorientowane, na co dokładnie mogą oczekiwać. Zamawiając produkty takie jak podgrzewacz do nachos również mogą liczyć na wersję spersonalizowaną. Wyroby dla świata kina proponowane przez PCO GROUP oferowane są w znaczącej ilości. Są to: surowce do waty cukrowej, popcorn, placki tortilli pokryte serem i dipy, zimne napoje z syropu i wody, słodkości i przekąski, Pick & Mix, akcesoria promocyjne do filmów, kubki na napoje wraz z akcesoriami, urządzenia wraz z wyposażeniem, okulary 3D, a także akcesoria powiązane z higieną.

+Reklama+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY