Wyposażenie przyczep kempingowych wynajmowanych w CarGO! to rzeczy podstawowe, dzięki jakim można w sposób bezpieczny a także wygodnie jeździć kamperem. Wynajmujący mogą również decydować się na wyposażenie uzupełniające. W terminie wypożyczenia każdy z pojazdów jest po przeglądzie a także schludny. W wyposażeniu standardowym znajdują się: zewnętrzna markiza przeciwsłoneczna, bagażnik rowerowy, preparaty chemiczne do systemów sanitarnych, uzupełniona butla z gazem, uzupełniony zbiornik wody czystej, ubezpieczenie AC, OC i Assistance, przyłącze prądowe i przyłącze wodne, najazdy pod koła do poziomowania samochodu kempingowego i klimatyzacja. Wyposażenie uzupełniające to: stół i krzesła kempingowe, dodatkowa butla gazowa, rower górski, wyposażenie do kuchni, łańcuchy śniegowe, dodatkowa lodówka kompresorowa, komplet dodatkowej chemii, opony zimowe, hulajnoga elektryczna, mata zewnętrzna i kamera GoPro z akcesoriami. To pokazuje, że da się komfortowo podróżować o każdej z pór roku. Kamper pozwoli na niemałą niezależność.

Wypożyczający zwykle decydują się na kampery HOBBY oraz z całej Grupy Pilote. Są to modele nowe, jak i eksploatowane. Wypożyczenie przyczep używanych pozwoli na korzystanie z oferty CarGO! tym osobom, które nie mogą pozwalać na kupno najnowszego kampera. Dodatkowo, proponowany jest serwis, jeśli jest to niezbędne. CarGO! to firma wyznaczająca zasady w wynajem kamperów poznań z uwagi na paroletnie doświadczenie. Kabiny w kamperach są przygotowane luksusowo. W rezultacie mniejsza powierzchnia jest nieodczuwalna. Na wąskich, znajdujących się w Europie ulicach przyczepy kempingowe takiej rangi sprawdzają się perfekcyjnie.

Klasa Comfort obejmuje kampery sześcioosobowe, wyróżniające się pragmatycznym wyposażeniem i ekonomią. Z chęcią wynajmują je rodziny z pociechami. Można również decydować się na kampery Prestige. Sa one półzintegrowane, czyli łączą w sobie ergonomię i komfort. Wśród korzyści posiadają: ogrzewanie grawitacyjne oraz klimatyzacja w części mieszkalnej. Tego typu kampery zalecane są dla osób podróżujących z dziećmi i grup znajomych. Dostępna jest także klasa najwyższa, wyróżniająca się stuprocentowym zaplanowaniem przestrzeni przy jednoczesnym zachowaniu licznych korzyści. Wyposażenie w nich to między innymi: panel solarny, telewizor ledowy, klimatyzacja dla części mieszkalnej i ogrzewanie grawitacyjne.

+Reklama+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY