Nie bez podstaw sukienki są uważane za jedną z najbardziej kobiecych części garderoby. Zakładać je można na większość okazji, i bez względu na porę porze roku. Jednak żeby faktycznie się one odpowiednio prezentowały, to koniecznie je trzeba dopasować w odpowiedni sposób. I nie będzie tu jedynie chodziło o rozmiar, lecz również i fason. A z doborem+ właśnie fasonu wiele pań niestety ma trochę problemów, i nie wie do końca, jak to zrobić. Dlatego przede wszystkim trzeba ustalić, jaką figurę się posiada. Tu specjaliści wyróżniają ich aż kilkanaście rodzajów, dlatego warto po prostu stanąć przed lustrem i się dobrze sobie przyjrzeć.

Niektóre z tych figur są charakterystyczne, inne z kolei są podobne do siebie. Jeśli jakaś pani będzie miała z tym problem, to poprosić może o pomoc pracowników jakiegoś dobrego sklepu odzieżowego, jacy szybko to powinni zrobić. Mając już wiedzę, jaką się ma figurę, warto też dowiedzieć się, jakie rodzaje sukienek będą najodpowiedniejsze dla niej. Bardzo często spotykana jest tak zwana klepsydra, i jak pokazuje praktyka panie dysponujące taką figurą będą dobrze wyglądać w większości modeli. Mogą być one luźne i eleganckie, a mogą także być dobrze dopasowane – w każdym przypadku będzie się w niej odpowiednio wyglądać. Z kolei jeżeli jakaś pani ma sylwetkę typu kielich, to sukienki powinny być węższe i dobrze dopasowane w górnej części, oraz akcentować talię i rozszerzać się ku dołowi.

Można dobrać taką długość, aby nie zakrywać nóg. Jabłko to kolejny rodzaj figury, które się charakteryzuje mocniejszą górą i szczupłymi nogami. W takim przypadku bardzo dobrze sprawdzać się będą sukienki zwiewniejsze i nie opinające mocno figury. Tak samo często spotykana co klepsydra jest też gruszka, kobiety mające taką figurę mają dość szczupłe ramiona i szerokie biodra i uda. Dla nich bardzo dobrze nadawać się będą sukienki mające odkryte ramiona, nieco mocniej wcięte w talii. Jeśli któraś z Pań będzie chciała zakupić jakąś sukienkę dla siebie, to zrobić to na przykład może w internetowym sklepie https://e-sukienki.pl/collections/sukienki-na-wesele

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY