Eltramex to marka z branży elektrycznej, stawiająca na najnowsze opcje technologiczne. Wykwalifikowana kadra, która regularnie podnosi własne umiejętności pracownicze do konkretnych zadań wykorzystuje sprawdzony sprzęt, wobec czego klienci mają przekonanie, że wszystko zostanie zrobione perfekcyjnie. Eltramex jako firma elektryczna Warszawa skoncentrowana jest przede wszystkim na czterech sferach: instalacjach elektrycznych, montażu osprzętu, instalacjach domofonowych i wideodomofonowych oraz na konserwacji urządzeń cieplnych. Wszystkie zamówienia wykonane są w terminach dogodnych dla klientów, a po zakończeniu prac można prognozować, iż instalacja elektryczna będzie funkcjonowała prawidłowo.

Na dodatek elektryk Warszawa montuje specjalne osłony, chroniące dom przed pożarem, a mieszkańców przed porażeniami prądem. Z uwagi na fakt, że eksperci którzy pracują w Eltramex mają uprawnienia elektroenergetyczne, mogą zająć się zamontowaniem dużych sprzętów w domu oraz rozbudowanych instalacji. Poza efektywnością i bezpieczeństwem przeprowadzonych zadań specjaliści mogą również zagwarantować klientom, że po ukończeniu wszystkiego w obiekcie albo na posesji nie zostanie najmniejszy ślad użytkowania.

Dla przykładu, każdy domofon będzie zamontowany w ten sposób, że nie będzie śladów po przewodach w ogródku. Awarie techniczne są przez ekspertów naprawiane bezzwłocznie, a kiedy klient ma pytania odnoszące się do działania systemu albo obsługi konkretnego sprzętu, to elektrycy z Eltramex również będą zajmować się profesjonalnym doradztwem. Przede wszystkim firma znana jest ze wszechstronnej realizacji usługi, dotyczącej montażu instalacji elektrycznej. Obszar czynności obejmuje w tym wypadku: zaprojektowanie i montaż rozdzielnic niskiego napięcia, zrobienie instalacji chroniącej obiekty przed porażeniami wynikającymi z wyładowań piorunowych, projekt oświetlenia ledowego, wykonanie przyłączy elektrycznych.

+Reklama+

 

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY