Serwis dla kamperów wynajmowanych i będących w sprzedaży w CarGO! jest udowodnieniem tego, że firma ta de facto zabiega o kupujących. Dotyczy on nie tylko doposażenia na zewnątrz i wewnętrznego, lecz także akcesoriów kempingowych, jakie też można kupić w prezentowanym punkcie. Specjaliści w filii posłużą również doradztwem technicznym, co ma wyjątkowe znaczenie dla odbywających podróż po raz pierwszy. Klienci mają możliwość również korzystać z opcji zrobienia przeglądu zakupionego w tej firmie kampera.

Na prośbę kupującego może zostać także wymieniona tapicerka oraz specjaliści zajmują się dokładnym wyczyszczeniem wnętrza kampera. Jeżeli ktoś decyduje się w prezentowanej firmie zakupić jeszcze jakieś wyposażenie, to specjaliści zajmują się też montażem: klimatyzatorów, uchwytów do telewizorów, dodatkowego ogrzewania, bagażników rowerowych, radia i GPS, bądź zestawu paneli solarnych o dowolnej mocy. Na dodatek proponowany jest montaż markiz ściennych oraz dachowych, anten satelitarnych, dodatkowych zbiorników czystej wody, czy stacji multimedialnych.

Jak w takim razie widać, świadczenia w tej firmie zaliczają się do kompleksowych. Główną jest kampery, aczkolwiek można liczyć na sporo innych. W sklepie internetowym można skompletowaćakcesoria kempingowe od producentów Thule, Dometic lub ALKO. Są to produkty, które powodują, że trasa okaże się przyjemna. Jest ich tak wiele, że asortyment spełni wymagania kupujących.

Natomiast w czasie zakupu albo wypożyczenia kampera w wyposażaniu standardowym są: nadająca się do założenia na zewnątrz markiza przeciwsłoneczna, bagażnik na rower, preparaty chemiczne do systemu sanitarnego, pełna butla gazowa, napełniony zbiornik wody czystej, ubezpieczenie AC, OC i Assistance, przyłącze prądowe i przyłącze wodne, najazdy pod koła do poziomowania auta kempingowego, plus klimatyzacja. Dodatkowo można zamówić: stolik i krzesła, butlę gazową, rower górski, wyposażenie do kuchni, łańcuchy śniegowe, lodówkę kompresorową, pakiet chemii, opony zimowe, hulajnogę elektryczną, matę na zewnątrz albo kamerę GoPro z akcesoriami.

+Artykuł sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY