Jednym z znacznie chętniej wybieranych produktów są pożyczki pod hipotekę dla właścicieli firm, nie wymagające posiadania zdolności kredytowej. Jeśli danemu przedsiębiorcy będzie zależeć na szybkim oraz efektywnym uzyskaniu finansowania, to w ten sposób na pewno to uzyska. Każda pozabankowa pożyczka hipoteczna jest pożyczką, dla jakiej zabezpieczenie stanowi nieruchomość. Zabezpieczenie to bazuje na wyznaczeniu hipoteki przez dokonanie zapisu w księdze wieczystej dla danej nieruchomości. Wpis ten zabezpieczy instytucję przyznającą pożyczkę i widnieje w księdze wieczystej aż do momentu spłacenia pożyczki.

Pożyczka taka może być przeznaczona na każdy cel, zależnie od tego, co planuje właściciel firmy. Biznesmeni decydują się na pożyczki hipoteczne bez zdolności kredytowej, bo droga ich przyznawania toczy się sprawniej niż w instytucji bankowej. Należy natomiast wiedzieć, że pożyczka w banku okaże się tańsza i okres jej spłaty może wynosić kilka lat. Jeżeli zaś ktokolwiek decyduje się na pożyczkę hipoteczną, to okres spłaty nie jest długi. Z kolei, nie ma potrzeby się martwić złą historią kredytową, bądź zaległościami w stosunku do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych oraz w US.

Dlatego pożyczkę hipoteczną w takiej postaci mogą wziąć też przedsiębiorstwa z zadłużeniem a także takie, które zostały założone nie tak dawno. Do uzyskania pożyczki wymagane są: numer księgi wieczystej nieruchomości stanowiącej zabezpieczenie, fotografie przed oraz wewnątrz budynku, dokumenty finansowe firmy. Nieruchomości, które mogą być uwzględniane to wszystkie, jakie znajdują się na terenie Polski. Nie będą akceptowane z kolei takie, które ulokowane są poza granicami Polski. Dobrze będzie skorzystać ze wskazówek ekspertów, jacy obeznani są na tego typu produkcie finansowania, żeby świetnie się orientować.

Jeśli interesujesz się takim produktem jak pożyczka hipoteczna bez BIK dla przedsiębiorstwa, to zobacz więcej wskazówek i zamów darmową poradę. Wówczas możesz spodziewać się pozyskania spersonalizowanych rad, przystosowanych do momentu rozwoju firmy, a zwłaszcza jej ustabilizowania finansowego.

+Artykuł sponsorowany+

 

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY