Skrupulatnie wytypowany sprzęt zawierający gadżety do tenisa i badmintona dystrybuuje Yonex Polska, a więc dystrybutor japońskiej Yonex. Marka produkuje wyroby sprawdzone i z certyfikatem. Bardzo rozpoznawalnym produktem jest rakieta do badmintona Isometric 500, bazująca na unikalnej technologii. Marka jest też znana z autorsko opracowanej techniki Power Cusion, wykorzystanej w butach sportowych. Isometric to technika oddziałująca na otrzymanie większej kontroli bez straty mocy. Izometryczny kształt główki uzyskano przez wydłużanie strun poprzecznych, co zwiększa pole aktywnego trafienia.

Z kolei technologia Power Cusion efektywnie absorbuje siłę uderzenia, jaka powstaje w efekcie opadania na boisko, transferując kolejne ruchy graczy. Już tylko to pokazuje, że marka jest uznawana w świecie sportowców i nie bez powodu bierze odpowiedzialność za sponsoring wielu znaczących eventów. Analizy wskazują, że około osiemdziesiąt procent graczy w badmintona korzysta z rakiet Yonex. W zaprezentowanym punkcie sprzedaży www asortyment torby do tenisa jest duży i dlatego dystrybutor rozdzielił go na: rakiety do tenisa, obuwie do tenisa, naciągi tenis, akcesoria, rakiety do badmintona, obuwie do badmintona, lotki i naciągi badminton.

Konsumenci mają możliwość także sprawdzić bestsellery oraz nowości oraz zniżki na wybrany asortyment. Zarówno osoby amatorsko grające w tenisa, ale też zawodowcy wyszukają akcesoria dopasowane do zdolności i stylu grania. Jeżeli ktoś po raz pierwszy będzie robić zakupy w tym punkcie sprzedaży i nie do końca ma świadomość, na co się decydować, to udziela wsparcia sprzedawca. Poza transakcjami można również dowiadywać się z witryny, co zdarzyło się w dziedzinie badmintona oraz tenisa, co jest znaczące dla osób które uprawiają określone. Szczególnie rozpoznawalne są zapewniające ergonomię użytkowania rakiety do tenisa z serii: EZONE NEW DEEP BLUE, VCORE NEW TANGO RED a także VCORE NEW PRO.

+Artykuł Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY